Lista inwestycji

Poniżej prezentujemy aktualnie prowadzone oraz już zakończone i sprzedane inwestycje mieszkaniowe

Inwestycje zakończone


Apartamenty Tulipanowa – Lublin – inwestycja sprzedana

Apartamenty OsikowaApartamenty Tulipanowa to osiedle 12 mieszkań z własnymi ogrodami w zabudowie szeregowej położone na Sławinku. Mieszkania zostały oddane do użytkowania wiosną 2016 roku.

Mieszkania przy Jarej – Warszawa – inwestycja sprzedana

Mieszkania przy Jarej – WarszawaMieszkania przy Jarej to kameralny budynek z 13 mieszkaniami położony na osiedlu Wilanów Zawady. Mieszkania zostały oddane do użytkowania wiosną 2016 roku.

Apartamenty Platanowa – Lublin – inwestycja sprzedana

Apartamenty PlatynowaApartamenty Platanowa to kameralny, 4-mieszkaniowy budynek położony w cichej okolicy na Sławinku niedaleko Ogrodu Botanicznego przy ulicy Platanowej. Każdy z apartamentów posiada indywidulany garaż na dwa samochody, a dodatkowo, apartamenty położone na parterze mają własny ogród. Apartamenty oddane zostały do zamieszkania wiosną 2012 roku.

Apartamenty Osikowa – Lublin – inwestycja sprzedana

Apartamenty OsikowaApartamenty Osikowa to kameralny, 4-mieszkaniowy budynek położony w cichej okolicy na Sławinku niedaleko Ogrodu Botanicznego przy ulicy Osikowej. Każdy z apartamentów posiada indywidulany garaż na dwa samochody, a dodatkowo, apartamenty położone na parterze mają własny ogród. Apartamenty zostały oddane do zamieszkania wiosną 2013 roku.

Mieszkania przy Chabrowej – Lublin – inwestycja sprzedana

Mieszkania przy ChabrowejOsiedle 16 mieszkań o pow. od 70 do 130 mkw w zacisznej części Sławinka. Mieszkania zostały oddane do użytkowania w 2006 roku.

Osiedle Na Rozbrat – Warszawa – inwestycja sprzedana

Osiedle Na RozbratZamknięte osiedle 14 luksusowych segmentów w nowoczesnej aranżacji 12 km od centrum Warszawy. Osiedle zostało oddane do użytkowania w połowie 2011 roku.